עורך דין אסנת רובין
 
 
 

אסנת רובין

 
המשרד מתמחה במתן יעוץ וטיפול משפטי לחברות ויחידים בתחום האזרחי- מסחרי. שירות מקצועי ואישי, תפור לפי צורכי הלקוח, בהתאם לסטנדרטים גבוהים של המשרד בכל תחומי פעילותו.
הטיפול המשפטי מהווה כלי להצלחתם של המנהלים בחברה ושל הלקוחות הפרטיים, באמצעותו הם מצליחים בהתנהלות העסקית והמשפטית. העזרה חלה גל גם בשלבי ניהול מו"מ, תוך שימוש בטכניקות של ניהול מו"מ .
בתחום המקרקעין (נדל"ן) - ליווי פרויקטים, ועסקאות מכר של צדדים שונים בעסקאות נדל"ן (מוכרים – קונים) הן נכסים מסחריים והן נכסים למגורים, עסקאות פינוי בינוי, תמ"א 38, עסקאות קומבינציה, ייצוג קבלנים ולקוחות פרטיים וכן הסכמי שכירות פרטית ומסחרית.
טיפול משפטי בהליכים משפטיים שונים בבתי משפט בתחום הנדל"ן והסכמי נדל"ן , כמו הפרות חוזה, ליקויי בניה וכן תביעות לפינוי מחזיקים שלא כדין. ייצוג בהליכי גישור וניהול הליכי גישור ויישוב סכסוכים.
בתחום עסקי / מסחרי לחברות - ייעוץ משפטי שוטף בעניינים המשפטיים של החברה, ייעוץ שמונע בעיות לאחר מכן, שכן הייעוץ מונע טעויות ומאפשר כניסה להתקשרויות עסקיות באופן שמבטיח את הזכויות בתרחישים שונים. מכתבי התראה, תביעות כספיות, טיפול בחובות של לקוחות , חוזי עבודה ותביעות של עובדים, עריכת הסכמים מסחריים , ייצוג בהליכי גישור וניהול הליכי גישור ויישוב סכסוכים.

עריכת הסכמי מתנה, עריכת צוואות וטיפול בצווי ירושה וצווי קיום צוואה. כמו כן, עריכת הסדר בין יורשים וכן, טיפול בהתנגדויות לצוואה. ייעוץ מקצועי על סמך הבנת הצרכים והנתונים של כל לקוח. מתן תשומת לב מירבית ומתן כל המידע הרלוונטי לכל לקוח בהתאם לצרכיו ונקודות בעייתיות ומיוחדות בעניינו אשר עלולות לצוץ ומתן הפתרון ההולם . עזרה בקבלת החלטות מתוך האופציות השונות על בסיס הבנת החוק והפסיקה, לשון המסמכים והמשמעיות העתידיות שלהן. ייצוג בהליכי גישור וניהול הליכי גישור ויישוב סכסוכים.

עריכת הסכמי ממון בין בני זוג ( נשואים, ידועים בציבור ). ניסוח הסכמים לאחר הבנה לעומק של הנתונים, הציפיות של שני בני הזוג ולאחר העברת מידע ובירור יחד עם הצדדים בנוגע לנוסח ההסכם. באופן שישקף את רצונם ויהיה ברור וניתן לאכיפה
מרכז גישור ויישוב סכסוכים: פתרון סכסוכים בתחום האזרחי . סכסוכים בין צדדים לגבי אי קיום חוזה, ליקויי בניה , סכסוכי יורשים סכסוכים בין מנהל ועובדים סכסוכים ביו שותפים ועוד .
הגישור מתבסס על ידע וניסיון בגישור ויישוב סכסוכים וכן על הכרת החוק והפסיקה .

נוטריון : ללקוחות המשרד ניתנים שירותי נוטריון

בטיפול בכל תיק אני משתפת את הלקוחות, פורשת בפניהם את הניתוח המשפטי המלא, מציגה בפניהם את האסטרטגיה לגבי התיק ויוצרת עבודה משותפת שמביאה לתוצאות מצוינות.

התקשורת שלי עם הלקוחות היא גם בשעות הבלתי מקובלות לפי הצורך והם יכולים להשיג אותי תמיד במשרד או בסלולארי. בעת הצורך הפגישות מתקיימות מחוץ למשרד.

שלכם,
אסנת רובין, עו"ד ומגשרת