עורך דין אסנת רובין
 
 
 

אני מאמין

 
כל עורך דין מצהיר כמובן שמטרתו הינה להשיג את התוצאה הטובה ביותר ללקוחותיו.
לכן, לטעון זאת בפניכם נשמע כמו קלישאה, אלא שאני בוחרת לכתוב זאת מתוך מחוייבות מלאה לעצמי וללקוחותיי כאחת, שלאורה אני פועלת, על מנת להשיג מקסימום תוצאות במינימום זמן ומינימום הוצאות ללקוחות.

מטרתי כעורכת דין לשמש ללקוחותיי פה כמייצגת הרצונות והצרכים שלהם.
זה בא לידי ביטוי בניהול תיק בבית משפט, בו עלי להציג את העובדות והטיעונים של לקוחותיי בשפה משפטית משכנעת, במסגרת מו"מ, בהליכי גישור וגם בניסוח הסכמים וצוואות, תוך השגת התוצאה הטובה ביותר לקהל לקוחותיי.

אני מאמינה שכדי להגיע לתוצאות טובות בכל טיפול משפטי צריך להיות שיתוף פעולה מלא ביני ובין הלקוחות.

לקוחות חדשים מוזמנים לפגישת היכרות כדי להתרשם מהידע המקצועי שלי וכן מאישיותי, על מנת שיוכלו להחליט אם נוצר הגרעין להמשך שיתוף פעולה ואם הם מעוניינים לשכור את שירותיי.
חלק מהטיפול בתיקים נמשך זמן ממושך, ולכן חשוב ליצור את מערכת האמון ואת היכולת לעבוד בשיתוף פעולה .
כמו כן, לקוחות צריכים להרגיש בטחון מלא לשתף בכל דבר הקשור לעניין שלשמם באו, ולהיות סמוכים ובטוחים שקיים חיסיון מלא, וכי כל מידע שמסרו לי ינוצל במידת הצורך רק לטובת עניינם, בשיתוף מלא ובהסכמתם.
אני מאמינה כי שירות משפטי טוב כולל שירות ברמה מקצועית גבוהה בשילוב עם יחס חם, הוגן וענייני.

אני מאמינה כי יעוץ משפטי טוב ובזמן הוא הדבר שיכול לחסוך בזבוז כסף, בזבוז זמן והרבה עוגמת נפש, וממליצה לפנות מוקדם כאשר מתעוררת בעיה כלשהיא ולהציגה לעורך דין.
אני מאמינה שיעוץ משפטי טוב הינו יעוץ שמציג ללקוחות באופן אמיתי ושלם את תמונת המצב.
אני מאמינה כי על שכר הטרחה להיות שכר הוגן ולא שכר מופרז, ומגיעה לסיכום עם הלקוחות ולחתימה על הסכם שכר טרחה כדי שהלקוחות ידעו מראש על מה הם מתחייבים.
שלכם,

אסנת רובין, עו"ד.