אזרחי-מסחרי

 
 
משפט אזרחי
 

מאמרים

 

 
אסנת רובין - משפט אזרחי
 
 
 
המונח משפט אזרחי מתייחס למעשה לקשת רחבה של תחומי משפט ואינו מוגבל לתחום קונקרטי. משפחת הדינים המצויה תחת מעטפת המשפט האזרחי מכסה למעשה את כל תחומי המשפט העוסקים ביחסי אדם וחברו.
משפט מסחרי הוא אחד מתחומי הדין העיקריים המצויים תחת הכותרת משפט אזרחי. תחום משפטי זה יעסוק בדינים הקשורים לעסקים וחברות מסחריות .
כאשר ישנו צורך לייעוץ ו/או טיפול, מומלץ לתאם פגישה ראשונית שאינה מחייבת. בפגישה זו אבין את מהות העניין ואציע דרכים להמשך הטיפול המשפטי. יש אפשרות לערוך ברור ראשוני גם בטלפון וזאת בהתאם למורכבות העניין ולדחיפות.
 
משרדי מציע טיפול בתחומים הבאים:
  • ייעוץ שוטף בסוגיות חוזיות
  • עריכת חוזים ותקנונים
  • חוזי זיכיון
  • יעוץ בדיני עבודה וטיפול בתביעות מצד עובדים
  • תביעות כספיות
  • פירוק חברה מרצון
  • ייצוג בבתי משפט בסכסוכים חוזיים ובסכסוכים לגבי זכויות
  • גישור ויישוב סכסוכים במחלוקות חוזיות או לגבי זכויות בנכסים
 
אני ממליצה לכל מי שקיבל תביעה שהוגשה לבית המשפט לפנות לעו"ד בהקדם, מכיוון שבבית משפט יש לפעול בהתאם לתקנות שקובעות גם את מועדי הגשת כתב ההגנה ובקשות שונות.
כאשר לא פועלים בהתאם לתקנות, זה יכול לפעול כנגדכם ולעיתים אף להכריע את התיק, אף אם הצדק עמכם.

חלק מהמומחיות של עורך הדין שעוסק במשפט האזרחי היא הכרת כללי המשחק שהינם רבים ומגוונים ומאפשרים לעורך דין לבחור בדרך המתאימה ביותר לגבי העניין שבפניו.
מעבר לכך, עורך הדין יכול לנצל גם את הטעויות של הצד השני כדי לנצח את התיק.
תפקיד עורך הדין להחליט אלו עדים להעיד לטובת הלקוח וכן להכין את הלקוח ועדיו לפני הדיונים בבית המשפט.
חלק מהמומחיות של עורך הדין היא היכולת שלו לחקור את עדי הצד השני ולגלות את החולשות שבעדותם ובכך לערער את אמינותם ומשקל עדותם, דבר שהוא בעל חשיבות רבה בדרך לניצחון בתיק.
מומחיות נוספת של עורך הדין לדעת מהן החולשות של הלקוח שלו ולעזור לו לקבל את ההחלטה הנכונה, האם להסכים להסכם פשרה שהוצע לו או לא?
הלקוח חייב להיות מעורב במהלך ניהול תיק בכל שלביו ולתרום הערות לכל מה שנעשה על ידי עורך הדין. כך תושג התוצאה הטובה ביותר.
זה מפתיע אך קורה בהרבה הזדמנויות, טיפול של עורך דין בבעיה מיד כשקרתה יכול להיות מהיר ולהשיג את התוצאה הנדרשת. מכתב, פגישה שילוב של שניהם או ייעוץ נכון ללקוח מה לעשות.

 
אני ממליצה לשקול פניה להליכי יישוב סכסוכים מחוץ לבית המשפט או לאחר שהוגשה תביעה לבית המשפט ולהגיע להסכם הוגן.
 
אני מציעה שירות מקצועי להשגת תוצאות מקסימליות, מהיר ובמחירים הוגנים.
צרו קשר לפגישה ראשונית להתרשמות וקבלת מידע ראשוני.